Ploché střechy

Provádíme opravy a výstavby plochých střech.

EPDM Fólie - firestone

Asfaltové pásy

Mechanicky kotvené fólie
Instalace hydroizolační fólie pomocí kotevních prvků je časově nenáročná a cenově dostupná pro většinu zákazníků. Jedná se o velmi oblíbený způsob ochrany střešní konstrukce před nepříznivým
počasím. Výhodou tohoto řešení je možnost uskutečnit pokládku i při zhoršených povětrnostních podmínkách, jako další přednosti mechanických kotevních systémů určených pro kotvení povlakové hydroizolace můžeme uvést jejich bezpečnost a vysokou stabilitu.  

Firestone fólie
Je EPDM fólie s dlouhou životností. Prvně byla použita na střechu v roce 1980 a je stále funkční. Fólie se vyrábí ve velkých rozměrech a proto je možné že u menších střech do 460m2 může být použita z jednoho kusu. Fólie má 3 způsoby uchycení na střeše: pomocí mechanického kotvení, přídělový systém nebo celoplošné lepený. Tato fólie je také velmi oblíbena na zelené střechy.

Hydroizolační asfaltové pásy
jsou rozšířeným prostředkem pro spolehlivou ochranu veškerých částí domu vystavených působení vody. Používají se nejen na ploché a šikmé střechy, jejich vodotěsnost se výborně uplatní také na ploše balkonu, verandy, terasy nebo jako zabezpečení základů a spodních staveb proti zemní vlhkosti.

Obchodní podmínky

FAQ

Copyright 2023 © Všechna práva vyhrazena Smolik s.r.o.